Запуск в експлуатацію «Систему електронного документообігу в установах ДВС, ДРАЦС та ДНК Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Івано-Франківськ) на базі АСУД «ДОК ПРОФ 3»

Не дивлячись на складний період в історії нашої країни, на весні цього року розпочався наступний етап впровадження безпаперового електронного документообігу у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), який складається з наступних кроків:

  • – впровадження безпаперового електронного документообігу у відділах державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) Південно-Західного МРУ МЮ (м. Івано-Франківськ) у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях;
  • – впровадження безпаперового електронного документообігу внутрішньої кореспонденції у Державних виконавчих службах (ДВС) Південно-Західного МРУ МЮ (м. Івано-Франківськ) у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях;
  • – впровадження безпаперового електронного документообігу у Державних нотаріальних конторах (ДНК) Південно-Західного МРУ МЮ (м. Івано-Франківськ) у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях;
  • – забезпечення безпаперового документообміну в межах АСУД «ДОК ПРОФ 3» між Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) та віддаленими структурними підрозділами (ДРАЦС, ДВС та ДНК).

Відтепер, усі діловодні процеси в організаціях (реєстрація вхідної, вихідної та внутрішньої кореспонденції, опрацювання та контроль документів) будуть відбуватися в електронному вигляді з використання кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Впровадження програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0»» забезпечить можливість автоматизувати процеси діловодства в організації, скоротити час на прийняття управлінських рішень, опрацювання доручень керівництва, а також підвищити ефективність роботи організації в цілому.

Завдяки, статистичним та аналітичним звітам, Користувачі можуть оперативно отримувати інформацію, щодо виконання документів в організації, та ефективності роботи кожного підрозділу, працівника та т.п.

Механізми контролю дозволить організувати зручну роботу з контрольними документами, автоматичне визначення термінів виконання відповідно до типу документа, а також використання різних видів контролю (періодичний, на дату та ін.).

Використання шаблонів проєктів документів в Системі забезпечує можливість стандартизувати роботу в організації, а також надає механізм безпаперового візування (погодження, ознайомлення, затвердження, підписання). Проєкт, що отримав позитивну візу підписання з КЕП відправляється на автоматичну реєстрацію.

Завдяки гнучким механізмам налаштування, АСУД «ДОК ПРОФ 3» дозволяє реалізувати електронний документообіг у масштабах будь-якої корпорації, підприємства або установи зі складною організаційною структурою і територіально віддаленими підрозділами, відповідно до вимог замовника.

16.06.2022