Як зменшити часові та фінансові витрати, досвід Державної регуляторної служби при переході на безпаперовий документообіг з допомогою «Док Проф 3.0»

Державна регуляторна служба України на початку впровадження, як всі організації подолала проблеми при старті системи, такі як консерватизм працівників, структурна неоднозначність і т.п.

Але після тривалого часу роботи в системі «Док Проф 3.0», керівництво організації розуміло, що вся робота була не даремна. І тому коли виникла пропозиція перейти повністю на безпаперовий документообіг, питань і сумнівів не було.

«Після тривалої роботи в системі, було удосконалено багато процесів проходження документів в електронному вигляді. Ми разом з командою Док Проф працювали над скороченням часових витрат на опрацювання документів, за допомогою створення типових резолюцій для керівників, а також маршрутів для проектів документів. Під час експлуатації системи суттєво зменшився час на відпрацювання документів, так як обов’язки діловода по доставці документа тепер виконує «Док Проф 3.0». А також, не менш важливим результатом стало скорочення використання паперу в установі. Звичайно це не відбулося одразу, тому що людський фактор, ніхто не скасовує, але приблизно через пару місяців використання паперу впало на 40% відносно попередніх періодів» – прокоментувала Мизинюк Олеся завідувач Сектору документального забезпечення та контролю.

Більш детальну інформацію про безпаперовий документообіг ви можете отримати за номером  +38(044) 383 73 94

16.04.2019