В Мукачево відкрили новий центр надання адміністративних послуг

В сучасній будівлі, зведеній за сучасними вимогами площею майже 2 тисяч метрів квадратних містяни зможуть отримати комфортно і що головне оперативно понад 300 адміністративних послуг, – розповідає Андрій Балога – Мукачівський міський голова. Найбільший на Закарпатті ЦНАП збудували «з нуля» — за сучасними енергоефективними технологіями з скляними стінами та перегородками.

За допомогою програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0» було створено комфортний сервіс для мукачівців. Послуги в новому ЦНАПі надаються за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу», а також для ефективності роботи установи було впроваджено електронну чергу.

У ЦНАПі відсутній контакт з чиновником: адміністратори фронт-офісу приймають документи, які вже обробляють у бек-офісі.

Також установа забезпечує оформлення закордонного паспорту, ID-картки.

Головна ціль – впровадити до 700 адмінпослуг за рахунок нових послуг міськради та інших органів державної влади.

В міськраді вже працює електронна система документообігу АСУД «ДОК ПРОФ 3», що забезпечує автоматизацію процесів загального діловодства, контроль виконання доручень керівництва, поточну роботи з документами в структурних підрозділах підприємства в зручному режимі, обробку й погодження проектів документів, ведення електронного архіву, обміну документами із зовнішніми системами документообігу. Тому найближча мета надавати всі адмінпослуги також в цифровому форматі.

В новому ЦНАПі проводитимуть й прийоми громадян керівництвом міста, начальниками структурних підрозділів.

Мукачево на чолі з головою Андрієм Балогою в черговий раз своїм прикладом продемонстрували високий рівень цифровізації регіону та забезпечення громадян найкращим рівнем послуг.

19.04.2021