В ЦНАП м. Мукачево на базі програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0»» реалізовано передачу даних до системи онлайн-моніторингу

З 10.11.2021 року в ЦНАП м. Мукачево на базі програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0»» реалізовано передачу даних до системи онлайн-моніторингу та оцінки якості послуг Мінцифри.

АСУД «ДОК ПРОФ 3» надає можливість автоматично надсилати дані по роботі ЦНАПу до системи моніторингу у відповідності стандартизованим послугам Міністерства цифрової трансформації України. Система ДОК ПРОФ надає Міністерству коректну та повну інформацію про надані послуги.

Передача даних про послуги відбувається за визначеним API (Application Programming Interface). Пакет даних містить в собі перелік обов’язкових полів, одне із полів – це код послуги для ідентифікації. Даний код є незмінним для кожної послуги, що є в реєстрі.

Завдяки тому, що АСУД «ДОК ПРОФ 3» надає можливість передавати дані із ЦНАП в режимі реального часу в систему онлайн-моніторингу та оцінки якості послуг Мінцифри, забезпечується оперативний аналіз даних за статусом наданих послуг у ЦНАПі. Це допомагає швидко реагувати на проблематику у роботі між державою та громадянином, а також – приймати важливі управлінські рішення з приводу цього.

Моніторинг на базі АСУД «ДОК ПРОФ 3» також надає можливість визначити рейтинг найбільш затребуваних послуг в ЦНАПі та оцінити надання послуг громадянам, що в свою чергу допомагає організації аналізувати та покращувати свою ефективність.

11.10.2021