Успішне завершення чергового етапу впровадження безпаперового документообігу в Державній регуляторній службі України на базі програмного забезпечення «Док Проф 3.0»

Трошки із екскурсу історії про розвиток документообігу в установі. Державна регуляторна служба, була однією із перших установ, які перейшли на електронний документообіг. Але довгий час основною функцією системи в організації залишалася реєстрація документів та перегляд виконавцями документів в електронному вигляді.

На початку 2018 на апаратній нараді було вирішено продовжити розвиток АСУД «Док Проф 3.0» в організації.

Були виділені наступні напрямки впровадження:

  • – Розробка процесу проходження регуляторних документів;
  • – Відпрацювання проектів документів в електронному вигляді;
  • – Організація контролю управлінських рішень в системі з використанням всіх функцій програмного забезпечення;
  • – Налаштування кваліфікаційного електронного підпису;
  • – Автоматизація управлінських рішень за допомогою механізму резолюцій;
  • – Підключення територіальних органів до системи та організація внутрішнього обміну.

Восени були проведені навчання всієї служби, включаючи територіальні органи, згідно функціональних обов’язків. Також попередньо було оновлено наявні друковані форми звітів.

Після проходження всіх етапів дослідження роботи установи, наприкінці осені Державна регуляторна служба почала працювати на повну з електронними документами.

Завдяки злагодженій роботі і зацікавленості керівництва служби, всі відділи активно включилися в роботу. У підсумку, на протязі двох тижнів організація запрацювала використовуючи безпаперовий документообіг.

28.11.2018