У Вараській міськраді стартувало впровадження електронного документообігу на платформі АСУД «ДОК ПРОФ 3»

На початку року Міністерство цифрової трансформації оголосило, що з 1 вересня 2021 року державні органи та органи місцевого самоврядування свої послуги надаватимуть в режимі paperless — без паперу.

У виконавчому комітеті Вараської міської ради вже розпочалися процеси цифрової трансформації, передбачені в прийнятій депутатами програмі «Розумна Громада». А саме стартував проєкт з впровадження електронного документообігу на базі АСУД «ДОК ПРОФ 3».

Автоматизована система управління документами “Док Проф 3.0” забезпечує автоматизацію процесів загального діловодства, контролю виконання доручень керівництва, поточної роботи з документами в структурних підрозділах підприємства, обробки й узгодження проектів документів, ведення електронного архіву, обміну документами із зовнішніми системами документообігу. Завдяки гнучким налаштуванням, Система дозволяє реалізувати автоматизований процес діловодства й електронний документообіг у масштабах будь-якої корпорації, підприємства або установи зі складною організаційною структурою і територіально віддаленими підрозділами.

Також програмне забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0» забезпечує роботу тергромад з реєстрами. Підсистема ведення реєстрів забезпечує поточну роботу та потребу в специфічній інформації структурних підрозділів органу виконавчої влади та Центру надання адмінпослуг.

Крім того на початку 2021 року делегація Вараської територіальної громади відвідала з робочим візитом Мукачівську міську раду. Метою зустрічі стало перейняття досвіду з управління територіальною громадою та використання системи електронного документообігу АСУД «ДОК ПРОФ 3».

Мукачівський міський голова Андрій Балога розповів про діючі міські програми, діяльність ЦНАПУ, цифровізацію громади, зокрема єдину електронну систему документообігу на базі АСУД «ДОК ПРОФ 3», в якій працюють всі населені пункти Мукачівської громади. Після чого делегація спостерігала за роботою органів виконавчої влади Мукачева.

Представники Вараської ТГ ознайомилися з реальними прикладами роботи електронних реєстрів тергромади. Реєстри територіальної громади працюють на базі програмного забезпечення «Автоматизована система управління документами «Док Проф 3.0».

У Вараській ТГ планується масштабувати комплексне рішення з використанням АСУД «ДОК ПРОФ 3» для всіх підпорядкованих установ, та повністю перейти на електронний тип ведення документообігу.

22.03.2021