Стартував другий етап впровадження безпаперового електронного документообігу у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції

В цьому місяці розпочався другий етап впровадження безпаперового електронного документообігу у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, який складається з наступних кроків:

  • – Впровадження безпаперового електронного документообігу у ДРАЦС Західного МРУ МЮ – м. Львів.
  • – Впровадження безпаперового електронного документообігу у ДВС Західного МРУ МЮ – м. Львів.
  • – Підключення установ до внутрішнього обміну електронними документами з Західним МРУ МЮ.

Були проведені роботи доналаштування серверної компоненти АСУД «ДОК ПРОФ 3» та встановленні клієнтські ліцензії. Усі користувачі та адміністратори пройдуть індивідуальні та групові інструктажі-тренінги згідно прав доступу до інформації за Програмою та графіком навчання.

Відтепер, усі діловодні процеси в організаціях (реєстрація вхідної, вихідної та внутрішньої кореспонденції, опрацювання та контроль документів) будуть відбуватися в електронному вигляді.

Технологія внутрішнього обміну електронними документами забезпечує надійну та швидку передачу електронних документів та проєктів документів між організаціями, а також скорочення часу на заповнення РМК при реєстрації, цих документів.

Впровадження програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0» дає можливість автоматизувати процеси діловодства в організації, скоротити час на прийняття управлінських рішень, а також підвищити ефективність роботи організації в цілому.

Завдяки, статистичним та аналітичним звітам, Користувачі можуть оперативно отримувати інформацію, щодо виконання документів в організації, та ефективності роботи кожного підрозділу, працівника та т.п.

Механізми контролю забезпечують зручну роботу з контрольними документами, автоматичне визначення термінів виконання відповідно до типу документа, а також використання різних видів контролю(періодичний, на дату та ін.).

Використання шаблонів проєктів документів дає можливість стандартизувати роботу в організації, а також використовувати механізм безпаперового візування (погодження, затвердження, підписання). Проєкт, що отримав позитивну візу підписання з КЕП відправляється на автоматичну реєстрацію.

Завдяки гнучким механізмам налаштування, АСУД «ДОК ПРОФ 3» дозволяє реалізувати електронний документообіг у масштабах будь-якої корпорації, підприємства або установи зі складною організаційною структурою і територіально віддаленими підрозділами, відповідно до вимог замовника.

15.12.2020