Розпочато черговий етап впровадження електронного документообігу в Одеській області на базі програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0».

 

Пару останніх років впровадження систем електронного документообігу  в органах державної влади України залишається одною із головних задач діджиталізації. Тому, що це основна складова для створення і розвитку нового цифрового суспільства.

В даний час можна говорити про значні успіхи в цьому напрямку в одному у найбільш цифровому регіоні України –  Одещині.

Починаючи з 2006 року, в обласній державній адміністрації та обласній раді розпочалася побудова системи електронної взаємодії, однак на той час органи влади були не готові до таких кардинальних змін у роботі.(джерело)

Сьогодні розпочато черговий етап впровадження системи електронного документообігу на базі платформи Док Проф. У рамках розвитку системи електронного документообігу заплановано мінімізувати обмін паперовими документами між відділами та підвищити ефективність роботи організації в цілому, за рахунок швидкого потрапляння документа до виконавця.

До плану етапу ввійшли:

  • – автоматизація процесу проходження документа до кінцевого виконавця;
  • – організація електронного процесу обробки звернень громадян;
  • – структуризація електронного сортування та зберігання даних для подальшої передачі в електронний архів;
  • – відточення роботи відділу контролю;
  • – створення нових звітних форм під потреби замовника.

Процеси, що автоматизуються, допоможуть адміністрації більш ефективніше та прозоріше опрацьовувати документи та запити громадян.

04.06.2018