Результати реорганізації роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Дружківської міської ради на платформі АСУД «ДОК ПРОФ 3»

З метою створення єдиної системи формування електронних справ Дружківської міської ради та її виконавчих органів, установ, організацій, підприємств, що належать до сфери її управління, а також забезпечення виконавської дисципліни та контролю у виконавчих органах міської ради, починаючи з січня 2020 року у Дружківській міській раді впроваджена електронна система з документування звернень громадян в електронній формі та організація роботи з електронними документами в діловодстві на платформі АСУД «ДОК ПРОФ».

Програмне забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0» надало можливість більш ефективніше налаштувати процес реєстрації та обробки звернень громадян, а також пришвидшило доставку до Головного виконавця. Функціонал АСУД «ДОК ПРОФ 3» забезпечує відправку відповіді на звернення за допомогою електронної пошти.

Підсистема «Реєстрація звернень громадян» відповідає всім вимогам чинного Законодавства, а саме: Закон України «Про звернення громадян» та «Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 348 від 14.04.1997 р..

Це забезпечує реєстрацію звернення за необхідними атрибутами, автоматичну прив’язку до попереднього звернення з аналогічного питання, оперативну доставку звернення до Виконавця та скорочує час на його обробку. Завдяки створеній єдиної електронної бази звернень, Користувачі здійснюють швидкий пошук інформації за будь якими атрибутами та автоматично генерують аналітичні звіти у різних розрізах та форматах.

Враховуючи, що рівень роботи зі зверненнями громадян є важливим чинником довіри громадян до органів місцевого самоврядування керівництво Дружківської міської ради і надалі продовжуватиме працювати по вдосконаленню роботи з розгляду звернень громадян.

11.02.2021