Мукачево одне з перших міст впровадило систему електронного документообігу

Мукачево є сучасним цифровим осередком в Україні.

Керівництво міста одними із перших впровадили електронну систему управління містом, що включає в себе систему електронного безпаперового документообігу, центри надання адміністративних послуг та реєстри територіальних громад.

Розвиток системи безпаперового  електронного документообігу на базі програмного забезпечення Док Проф у Мукачеві на протязі 4 років не зупинявся ні одного дня. Завжди були нові ідеї, нові реалізації, складні завдання. Це все стимулювало до кращого результату, як і замовника так і  команду Док Проф.

Системою охоплені процеси реєстрації, відпрацювання та контролю вхідних, вихідних, нормативних документів і звернень громадян.

В ЦНАПі який функціонує за принципом єдиного вікна для цього достатньо усього від 10-20 хвилин. Для зручності оплати в установі встановлені термінали, запроваджено електронний документообіг Док Проф для сіл Мукачівської ОТГ, також працюють адміністратори в старостинських округах населених пунктів та здійснюється прийом громадян.

У міській раді міста Мукачево пояснюють, це дало можливість оперативно приймати рішення. Збільшилась швидкість руху документу, оскільки документ потрапляє до виконавця одразу ж.

Впровадження не вимагає значних фінансових ресурсів, але вимагає рішучості від місцевої влади з впровадження проекту.

04.09.2020