Електронний безпаперовий документообіг з АСУД «ДОК ПРОФ 3»

За даними Business World, невелика компанія, яка опрацьовує 20 паперових документів на день, може зекономити 500 людино-годин на рік завдяки електронному документообігу.
( Джерело: https://www.epravda.com.ua/columns/2021/01/29/670486/)

Повна відмова від паперу, звичайно, потребує часу та зусиль. Але це й так є необхідною умовою діджиталізації для будь якого державного органу. Адже переваги, які отримує держсектор від електронного документообігу –– безцінні, а головне –– дають безліч можливостей.

Електронний документообіг на платформі АСУД «ДОК ПРОФ 3» впроваджується разом із оптимізацією процесів документообігу. Завдяки чому можна позбутися зайвих кроків в процесах та переформатувати сфери відповідальності та ролі.

Під час впровадження команда ДОК ПРОФ розробляє індивідуальні алгоритми роботи користувачів Системи. Це дозволяє пришвидшити термін навчання та покращує результат переходу на електронну платформу.

Програмне забезпечення «АСУД «Док Проф 3»» завдяки гнучким інструментам налаштування адаптується під потреби будь якої організації та вирішує складні питання при специфічних процесах роботи. А також забезпечує автоматизоване діловодство та безпаперовий електронний документообіг в масштабах будь якої організації зі складною організаційною структурою та територіально віддаленими підрозділами.

Система забезпечує автоматизацію процесів загального діловодства, контроль виконання доручень керівництва, поточну роботу з документами в структурних підрозділах підприємства в зручному режимі, обробку й погодження проєктів документів, ведення електронного архіву, обміну документами із зовнішніми системами документообігу. Крім цього надає можливість автоматизувати надання адміністративних послуг з використанням реєстрів територіальної громади в цифровому форматі.

Адміністрування Системи розроблене згідно вимог до захисту інформації. АСУД «ДОК ПРОФ 3» пройшла успішне тестування та отримала Експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Комп’ютерна програма «АСУД «Док Проф 3.0»» забезпечує підтримку всіх основних криптографічних бібліотек та АЦСК, та надає можливість використовувати КЕП на всіх етапах життєвого циклу документів, резолюцій та проєктів документів, що в свою чергу підтверджує юридичну достовірність електронних документів.

За допомогою ДОК ПРОФ є можливість створити реєстр територіальної громади. Реєстр забезпечує реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання членів тергромади згідно з Правилами реєстрації місця проживання, військовий облік членів громади, автоматичне формування друкованих форм усіх заяв, довідок, звітів до Державної міграційної служби, Державного реєстру виборців, статистичних звітів, звітів до військового комісаріату. Даний реєстр разом з адресним реєстром є основним джерелом інформації для інших реєстрів і взагалі для поточної роботи співробітників органу виконавчої влади та комунальних підприємств громади.

Якщо у Вас виникли питання, чи Ви би хотіли замовити презентацію, повідомте нам про це – написавши нам на офіційну пошту info@docprof.com.ua і ми в короткі терміни з вами зв’яжимось.

01.02.2022