Державна екологічна інспекція Україна провела акцію “ДЕІ без паперу”

В цьому році до Міжнародного дня без паперу, Державна екологічна інспекція України розпочала акцію «ДЕІ без паперу», зробивши ще один крок до збереження природних ресурсів.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року центральний апарат Державної екологічної інспекції України розпочав роботу на платформі АСУД «ДОК ПРОФ 3». В організації були запущені всі процеси діловодства в безпаперовому електронному вигляді, що забезпечило підвищення ефективності та оперативності роботи ДЕІ в цілому. Були автоматизовані наступні процеси:

  • – Реєстрації всіх типів документів;
  • – Електронний рух документів;
  • – Контроль виконання документів;
  • – Опрацювання документів в установі;
  • – Розробка проєктів документів;
  • – Електронне візування з використанням валідного КЕП.

Для оперативної роботи відділу документування та контролю були розроблені аналітичні та статистичні звіти, які можна одразу розповсюдити по всій установі засобами електронної пошти, що дає можливість скоротити використання паперу.

У 2019 році, в повному обсязі розпочали свою роботу на базі АСУД «ДОК ПРОФ 3» всі територіальні органи Державної екологічної інспекції. Завдяки, використанню механізму внутрішнього обміну Системи, в рази скоротилося використання паперу при листуванні територіальних органів з центральним апаратом. При цьому комп’ютерна програма АСУД «Док Проф 3.0» забезпечує повний захист даних, що надсилаються між організаціями.

Безпаперовий електронний документообіг – це не тільки ефективність та швидкість роботи організації, а також збереження природних ресурсів нашої планети.

09.11.2020