Запуск в експлуатацію «Систему електронного документообігу в Державній екологічній інспекції України на базі АСУД «Док Проф 3.0»

З початку року стартував дуже цікавий проект в Державній екологічній інспекції України. Під час дослідження процесів в організації, разом із керівництвом були переглянуті та скореговані наявні алгоритми проходження документів для більш ефективнішої роботи із системою.

Специфіка роботи Державної екологічної інспекції України з документами стала гарною практикою для нашої команди. Завдяки злагодженій роботі працівників інспекції та команди Док Проф, попередні роботи пройшли в заплановані терміни, і тому з початком весни екологічна інспекція почала працювати повноцінно в АСУД «Док Проф 3.0».

Кожен відділ в організації віднісся  відповідально до поставленої задачі, і старання увінчалися швидким запуском електронного документообігу в екологічній інспекції.

Після двох тижнів клопіткої та напруженої роботи вся установа стала впевненіше працювати з системою, і через певний час планується перехід на безпаперовий документообіг.

05.03.2019