З 01 січня 2021 року всі населені пункти Мукачівської міської ТГ розпочали роботу у єдиному електронному реєстрі документообігу

На позачерговій сесії Мукачівської міської ради, що відбулася 30 грудня 2020 року, депутати затвердили Положення про Реєстр Мукачівської міської територіальної громади. Даний реєстр створений на базі комп’ютерної програми «Автоматизована система управління документами «Док Проф 3.0». До єдиної інформаційної системи вносять всі необхідні дані жителів Мукачівської міської ТГ. Це значно полегшує та пришвидшує роботу адміністраторів ЦНАПу при наданні жителям громади адміністративних послуг.

Реєстр забезпечує реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання членів тергромади згідно з Правилами реєстрації місця проживання, військовий облік членів громади, автоматичне формування друкованих форм усіх заяв, довідок, звітів до Державної міграційної служби, Державного реєстру виборців, статистичних звітів, звітів до військового комісаріату. Даний реєстр разом з адресним реєстром є основним джерелом інформації для інших реєстрів і взагалі для поточної роботи співробітників органу виконавчої влади та комунальних підприємств громади.

Формування та ведення реєстру жителів громади забезпечує Центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.

06.01.2021