Відбувся запуск електронного документообігу у відділах державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Львівської, Рівненської та Волинської областей

28 грудня 2021 року відбувся запуск електронного документообігу у відділах державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Львівської, Рівненської та Волинської областей на платформі програмного забезпечення «АСУД «ДОК ПРОФ 3»».

Усі діловоди та керівники установи пройшли в грудні місяці групові інструктажі-тренінги згідно прав доступу до інформації за Програмою та графіком навчання.

Відтепер, діловодні процеси в організаціях (реєстрація вхідної, вихідної та внутрішньої кореспонденції, опрацювання та контроль документів) будуть відбуватися в електронному вигляді у АСУД «ДОК ПРОФ 3».

Впровадження програмного забезпечення «АСУД «ДОК ПРОФ 3»» надає можливість автоматизувати процеси діловодства в організації, скоротити час на прийняття управлінських рішень.

Завдяки, статистичним та аналітичним звітам, Користувачі можуть оперативно отримувати інформацію, щодо виконання документів в організації, та ефективності роботи кожного підрозділу, працівника.

Впровадження електронного документообігу на платформі АСУД «ДОК ПРОФ 3» спрощує взаємодію між установою та громадянином, що в свою чергу підіймає довіру до організації в цілому та підвищує показники ефективності.

28.12.2021