Уряд остаточно запровадив електронний обмін документами

З приходом до влади нового парламенту першочергово було обрано Кабінет Міністрів України. КМУ і провладна партія оголосили початок «турборежиму».

І однією із перших зазнали критики державні установи, а саме, повільний перехід на безпаперовий електронний вид роботи. Адже кількість паперу, що використовується в рік досягає захмарних обсягів, і це є недопустимим в 21 столітті.

Тому, сьогодні, 4 вересня 2019 року,  Кабінет Міністрів України схвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами.

Зміни мають запрацювати уже з 1 жовтня, до того моменту державні органи повинні провести відповідні організаційні налаштування у системі обміну документами.

«Щомісяця державні органи надсилають один одному тисячі різних документів. Їх доставляють загальні та спеціалізовані поштові служби, бо це насправді тисячі документів. З 1 жовтня обмін документами відбуватиметься повністю в електронній формі. Це скоротить час на доставку і обробку кореспонденції, яка буде приходити через цифрові сервіси, а не доставлятися кур’єрами. Це перший крок до повноцінної цифровізації всього документообігу», – коментує рішення Уряду Дмитро Дубілет, Міністр Кабінету Міністрів України.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua

04.09.2019