Проведено тестування програмного забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0» на відповідність вимогам СЕВ НПА

Раді Вам повідомити, що комп’ютерна програма «Автоматизована система управління документами «Док Проф 3.0» отримала сертифікат, про успішне проведення тестування на відповідність вимогам інтеграційної взаємодії з підсистемою Погодження нормативно-правових актів Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Інтеграція з СЕВ НПА дає можливість скоротити час на обробку нормативно-правових актів, що надійшли до організації, а також забезпечує автоматичну відправку актів зовнішнім кореспондентам. Взаємодія АСУД «ДОК ПРОФ 3» з підсистемою Погодження НПА забезпечує швидку та прозору роботу над нормативно-правовими актами, що надійшли до установи.

Реалізовано етапи проходження нормативно-правового акту:

  • – Отримання унікального реєстраційного номеру;
  • – Погодження;
  • – Державна експертиза;
  • – Внесення на розгляд КМУ.

Даний функціонал прискорює роботу організації в цілому, а також гарантує повний захист інформації.

А також, комп’ютерна програма “Автоматизована система управління документами “Док Проф 3.0” забезпечує можливість автоматизувати процеси загального діловодства, контролю виконання доручень керівництва, поточної роботи з документами в структурних підрозділах підприємства, розробка електронних проєктів документів, ведення електронного архіву, обміну документами із зовнішніми системами документообігу. Система дає можливість організувати безпаперовий документообіг в організаціях будь яких масштабів.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, чи Ви би хотіли замовити презентацію, звертайтеся за номером +38 (044) 383 73 94 або залиште Ваші контактні дані, і наші спеціалісти з Вами зв’яжуться.

29.12.2020