Президент України оприлюднив дату відмови держорганів від паперового документообігу

Державні установи перейдуть у режим paper less і повністю відмовляться від паперового документообігу з 24 серпня 2021 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі “Україна 30. Цифровізація”.

Весь документообіг держорганів буде здійснюватися в цифровому режимі, додав Президент України.

“З 24 серпня 2021 року Україна увійде в режим paper less, як ми і обіцяли. Ніяких паперів для державних органів. Ніхто не зможе вимагати від громадянина України папірці або довідки для надання державних послуг”, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що Уряд країни планував перевести державні установи на цифровий документообіг з 1 жовтня 2019 року, однак процес затягнувся.

АСУД «ДОК ПРОФ 3» має гнучкі засоби налаштування, які дозволяють реалізувати автоматизований процес діловодства і безпаперовий електронний документообіг у масштабах будь-якої корпорації, підприємства або установи зі складною організаційною структурою і територіально віддаленими підрозділами.

Програмне забезпечення «АСУД «Док Проф 3.0»» забезпечує автоматизацію всіх процесів документообігу в організації: введення у систему документів, їх реєстрацію, розподіл і розсилання, редагування, оперативне збереження, пошук і перегляд, відтворення, контроль виконання, розмежування доступу до документів, прискорення термінів опрацювання документів, удосконалення механізмів зберігання та виконання документів, тощо.

Система також підтримує використання електронного цифрового підпису, що забезпечує впровадження в організації безпаперового електронного документообігу.

18.05.2021