Мукачево здобуло дві номінації в конкурсі Kyiv Smart City Forum 2020

Команда ДОК ПРОФ рада вітати місто Мукачево на чолі з мером Андрієм Вікторовичем Балогою із здобуттям одразу двох номінацій в конкурсі SMART МІСТО 2020.

На цьому тижні відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень, де відзначені найкращі міські проєкти, громадські та державні ініціативи у 8-ми номінаціях в рамках Kyiv Smart City Forum 2020.

Мукачево здобуло перемогу одразу у двох номінаціях «Найкраще мобільне місто» та «Найкраще цифрове місто».

Мукачево в черговий раз показало, що є найкращим сучасним цифровим осередком в Україні.

Мукачево одне із перших міст в Україні, яке на платформі ДОК ПРОФ 3 об’єднало роботу всіх виконавчих органів Мукачівської міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти, культури, охорони здоров’я. При впровадженні ДОК ПРОФ 3 реалізували багаторічний досвід розробки й впровадження рішень в області автоматизації діловодства та бізнес-процесів, створенню реєстрів та спеціалізованих підсистем.

На платформі ДОК ПРОФ 3 місто Мукачево впровадило всі муніципальні реєстри (підсистема «Реєстр територіальної громади міста Мукачево»), автоматизувало роботу БТІ (Бюро Технічної Інвентаризації) та мініципальних інспекторів (підсистема «Муніципальні інспектори»), автоматизувало роботу ЦНАП (більше 300 послуг). Платформа ДОК ПРОФ 3 інтегрована с веб-порталом міста «Smart City».

За допомогою платформи ДОК ПРОФ 3 реалізовано автоматизацію процесів: загального діловодства, діловодства звернень громадян, контролю виконання доручень керівництва, поточної роботи з документами в структурних підрозділах організації, обробки й погодження проектів документів, ведення електронного архіву, центрів надання адміністративних послуг та реєстр територіальних громад міста.

Завдяки запровадженню муніципальних реєстрів (підсистема «Реєстр територіальної громади міста Мукачево»), місто консолідувало всі данні реєстрів та створило механізм управління та контролю, що в свою чергу надало можливість суттєво збільшити надходження до бюджету міста.

Завдяки інтеграції ДОК ПРОФ 3 із веб-порталом «Smart City», громадяни після подання звернення можуть контролювати його виконання. Розроблений комплекс дав можливість громадянам отримувати якісні послуги, а також не виходячи з дому відстежувати дії та прозорість роботи керівництва міста.

Всі ці впровадження відбулися завдяки активної участі мера міста Мукачево Андрія Вікторовича Балоги. Він своїм прикладом довів, що впровадження цифрових технологій не вимагає значних фінансових ресурсів, але вимагає рішучості від місцевої влади з реалізації проєкту, контролю та вміння довести діло до кінця. Комфортне життя громадян можливе і реальне.

Дякуємо за плідну співпрацю і бажаємо нових звершень!

09.10.2020