Міністерство цифрової трансформації запускає онлайн-портал, який стане гідом в усіх видах цифрових державних послуг.

Міністерство цифрової трансформації запускає онлайн-портал, який стане гідом в усіх видах цифрових державних послуг. Про це Мінцифри повідомляє у Фейсбуку.

“Запускаємо гід з державних послуг. Це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування”, – зазначили в міністерстві.

Гід містить інформацію про понад 1000 державних послуг. Зокрема про місце, спосіб, строк, вартість, результати їх отримання, а також про необхідні документи та спосіб оскарження результатів. Послуги упорядковано за 17 категоріями та за 36 життєвими подіями.

Презентація онлайн-гіда відбудеться 27 серпня.

В міністерстві озвучили, що ідея була реалізована завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується урядом Канади.

Місією проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» є запобігання корупції через реформу електронного врядування в Україні та запровадження найкращих світових практик у таких сферах: електронні закупівлі, відкриті дані та електронні послуги.

26.08.2020