Міністерство цифрової трансформації озвучило наміри про реформу Держспецзв’язку

17 листопаду на офіційній сторінці Міністра цифрової трансформації була опублікована заява про початок реформи в Держспецзв’язку. Було озвучено про нову концепцію розвитку кіберзахисту в Україні.

Міністр, заявив, що за ініціативи Мінцифри буде оптимізована структура та створена стратегія Національної безпеки. Буде проведене впровадження ефективного менеджменту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Був опублікований наступний перелік дій:

  • — Удосконалення нормативно-правової бази.
  • — Розвиток систем спеціального зв’язку.
  • — Оптимізація завдань, функцій, організаційних структур.
  • — Підтримка виробництва засобів захисту інформаці.
  • — Імплементація Національних стандартів КЗІ.

Були озвучені плани про перезавантаження КРРТ — концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, що належить до управління Держспецзв’язку. На часу денному, отпимізація управлінської сфери, переведення на електронний документообіг, автоматизація процесів.

АСУД «ДОК ПРОФ 3» дає можливість побудувати та автоматизувати будь які процеси в електронному вигляді. Завдяки сучасним технологіям безпаперового електронного документообігу, перші позитивні результати від впровадження можна побачити протягом першого місяця дослідної експлуатації системи.

Досвідчена команда Док Проф допоможе спроєктувати алгоритми проходження всіх типів документів у організації, а також оптимізувати та автоматизувати їх.

Впровадження Системи допоможе Вам скоротити фінансові затрати на доставку та копіювання примірників, а також ефективніше організувати ділові процеси в установі.

Електронний документообіг уже на часі, не вагайтеся та замовляйте презентацію за номером +38044 383 7394. Або залишайте Вашу заявку на info@docprof.com.ua

18.11.2020