Івано-Франківська ОДА переходить на безпаперовий документообіг

За ініціативою Кабміну вже з 1 жовтня 2019 року документообмін між органами влади буде здійснюватися в електронному вигляді.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль на щотижневій апаратній нараді, передає пресслужба ОДА.

“Це один з етапів діджиталізації документообігу, який уже найближчим часом буде запроваджений в Україні. Тому сьогодні маємо докласти всіх зусиль, щоб цей процес відбувався в області чітко і злагоджено між структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств і відомств, органами місцевого самоврядування”, – сказав Шмигаль.

Керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій повідомив, що перехід на безпаперовий документообмін між органами влади буде забезпечено вчасно, оскільки в апараті обласної державної адміністрації уже функціонує автоматизована система діловодства ДОК ПРОФ, в якій зберігаються електронні примірники документів, які можна надсилати через систему електронної взаємодії та електронну пошту.

Також Денис Шмигаль заслухав інформацію керівника апарату ОДА про стан роботи зі зверненнями громадян, аналіз дотримання виконавської дисципліни в роботі з документами впродовж І півріччя 2019 року.

https://kurs.if.ua

16.09.2019